‌معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه به نمایندگی از شورای معاونین سازمان منطقه آزاد کیش سخن می گوید درباره تفاوت بین سازمان ها گفت: در این زمینه سه عنصر در سازمان ها نقش اساسی را بازی می کند.

‌به گزارش تحولات،‌ دکتر محمدرضا سعیدی عصر گذشته(سیزدهم آذر ماه)، در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد  کیش، در سالن همایش های بین المللی خلیج فارس، افزود: سرمایه انسانی، سرمایه اجتماعی و سرمایه شناختی؛ داشتن این سه سرمایه توسط مدیران یک سازمان، منجر به موفقیت آن سازمان خواهد شد.

وی با بیان اینکه این سرمایه ها قابل خرید از بازار‌ نیست و به مرور زمان توسعه پیدا می کند، تصریح کرد: در حوزه سرمایه اجتماعی باید گفت انصاری لاری، طی این مدت ارتباط بسیار خوبی با مردم برقرار کرد و سرمایه اجتماعی بالایی در منطقه آزاد کیش و حتی کشورهای حوزه خایج فارس دارند و توانست اعتماد مناسبی ایجاد کند.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور هم گفت: برای من بسیار عبرت انگیز است که مردم فعال و دلسوز کیش با دل و عشق خود از یک عنصر ارزشمند، فرهیخته و یک سیاستمدار برجسته ملی که در کیش زحمات زیادی کشید و اثرات بسیاری گذاشت اینگونه تقدیر و تشکر می کنند.