پیش فروش محصولات ایران خودرو در ۲۴ دی ماه ۹۷ شروع شد. شرکت ایران خودرو در این طرح خودروهای پرتیراژ چون پژو ۴۰۵ GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ ایکس EF7 پایه گازسوز و بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ را به مشتریان عرضه می‌کند. در هفته جاری دو خودروساز بزرگ […]

پیش فروش محصولات ایران خودرو در ۲۴ دی ماه ۹۷ شروع شد. شرکت ایران خودرو در این طرح خودروهای پرتیراژ چون پژو ۴۰۵ GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ ایکس EF7 پایه گازسوز و بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ را به مشتریان عرضه می‌کند.

در هفته جاری دو خودروساز بزرگ کشور چون ایران خودرو و سایپا، دور جدید پیش فروش محصولات خود را آغاز کردند و این در حالی است که بسیاری از تعهدات این شرکت‌ها به طور کامل انجام نشده و تعدادی زیادی از مشتریان این دو خودروساز بزرگ منتظر دریافت خودرو هستند. خودروسازان داخلی عنوان می‌کنند که هدف اصلی آن‌‌ها با ارائه چنین طرح‌هایی برای رفع نیاز بازار و تقاضای مشتریان است. در همین رابطه شرکت ایران خودرو از ۱۰ صبح روز دوشنبه ۲۴ دی‌ماه ۱۳۹۷ طرح پیش فروش محصولات خود را آغاز کرد و مشتریان می‌توانند از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو و یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور در این طرح ثبت‌نام کنند.

همچنین بخوانید:

فروش فوری محصولات ایران خودرو با قیمت جدید شروع شد

آغاز دور جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو در خصوص دور جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو عنوان کرد این طرح پیش فروش زمستانی برای پاسخگویی به نیاز و تقضای بازار به خودروهای پرتیراژ اجرا می‌شود و مشتریان می‌توانند طبق این طرح خودروهای پرتیراژ چون پژو ۴۰۵ GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ ایکس EF7 پایه گازسوز و بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ را ثبت‌نام کنند. وی افزود خودروهای ثبت‌نام شده در این طرح از مردادماه ۱۳۹۸ به مشتریان تحویل داده می‌شود.

منبع :گجت نيوز