فرمانده کل ارتش با بیان اینکه درجه‌داران بخش بسیار مهم و تعیین‌کننده در ارتش هستند، تاکید کرد: لباس مقدس ارتش، لباس رزم، ایستادگی، مقاومت و پیشمرگی ملت بزرگ ایران است.

<p

لباس مقدس ارتش لباس رزم، ایستادگی و پیشمرگی ملت بزرگ ایران است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه درجه‌داران بخش بسیار مهم و تعیین‌کننده در ارتش هستند، تاکید کرد: لباس مقدس ارتش، لباس رزم، ایستادگی، مقاومت و پیشمرگی ملت بزرگ ایران است.

به گزارش تحولات، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از مرکز آموزش درجه‌‌‌داری جوادالائمه نزاجا گفت: این مرکز یک پادگان آموزشی و پرورشی است و به همین دلیل همه چینش‌‌‌ها، رفتارها، وضعیت عمومی پادگان و برنامه‌‌‌‌های آن برای کار پرورش و آموزش تنظیم می‌شود.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه درجه‌‌داران بخش بسیار مهم و تعیین‌‌کننده در ارتش به شمار می‌روند، اظهار داشت: با نگاه به تاریخ دفاع مقدس می‌‌‌بینیم که تعداد شهدا و جانبازان‌ درجه‌دار، به تناسب آمارشان از سایران بیشتر است و این امر سبب جلب توجه ویژه مسئولان به این بخش می‌‌شود.

فرمانده کل ارتش ضمن تقدیر از اقدامات و آموزش‌‌‌های فرماندهان، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات تصریح کرد: در این مرکز، جوانان ولایتمدار، انقلابی، مومن و سلحشور را مشاهده کردم که با آگاهی وارد ارتش انقلابی شده‌‌‌‌اند و به آینده خدمتی خود کاملاً واقف هستند و دارای روحیه بالا برای دفاع از آرمان‌‌های والای انقلاب اسلامی هستند.

وی با تأکید بر اهمیت پوشیدن لباس مقدس سربازی در ارتش خاطرنشان کرد: همواره به خود و همه همرزمان عزیزم سفارش می‌کنم که آن نیت اولیه در پوشیدن لباس سربازی از ذهنمان خارج نشود، چراکه ارتش جمهوری اسلامی ایران ماموریت دفاع از نظام مقدس اسلامی، استقلال کشور و حدود و ثغور ایران عزیز را دارد و هر کسی امروز این لباس مقدس را به تن می‌کند، لباس رزم، ایستادگی، مقاومت، صبر و پیشمرگی این ملت بزرگ را انتخاب می‌کند و همیشه باید این نیت در ذهنمان باشد و بدان پایبند باشیم.

موسوی افزود: اگر ما هر کاری را که انجام می‌‌‌‌دهیم، نیت فریضه داشته باشیم و بتوانیم بدان پایبند باشیم، از جمله آدم‌‌هایی در دفتر فرشتگان و در دفتر صحیفه خداوند ثبت می‌شویم که دائم در نمازند و برای ما ثواب عبادت نوشته می‌شود، آن هم عبادتی که باعث اوج و عروج انسان می‌شود.