فوتبال جهان - هافبک آلمانی تیم فوتبال آرسنال ممکن است بازی حساس این تیم مقابل منچستریونایتد در هفته پانزدهم لیگ برتر را از دست بدهد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش تحولات ،  اونای امری سرمربی تیم فوتبال آرسنال از مبهم بودن حضور مسعود اوزیل در بازی این تیم مقابل منچستریونایتد خبر داد. توپچی‌ها که یکشنبه هفته جاری بدون حضور اوزیل در دربی لندن بازی ۲ بر یک باخته مقابل تاتنهام را با پیروزی ۴ بر ۲ عوض کردند، ظاهراً در بازی فردا شب (چهارشنبه) خود هم نمی‌توانند روی کمک این هافبک آلمانی حساب کنند و دلیل آن مصدومیت کمر اوست.

امری در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: اوزیل به تنهایی تمرین کرده است. من نمی‌دانم که آیا او برای بازی چهارشنبه شب آماده خواهد بود یا نه. من روز گذشته گفتم که او کمر درد دارد و از سه‌شنبه هفته گذشته این مشکل را داشته است. او نتوانست در کیف (مقاب ورسکلا در لیگ اروپا) بازی کند، همین‌طور مقابل تاتنهام. در حال حاضر هم من نمی‌دانم که آیا او می‌تواند در منچستربازی کند یا نه.

پیروزی آرسنال در دربی لندن در یک بازی پرگل

امری سپس درباره آینده آرون رمزی صحبت کرد، بازیکنی که در این فصل اغلب نیمکت‌نشین بوده است اما در دربی لندن خوش درخشید. قرارداد او در پایان این فصل تمام می‌شود و باشگاه ظاهراً قصد تمدید آن را ندارد.

امری درباره وضعیت فعلی و حال رمزی هم گفت: دو ماه پیش ما با هم درباره حال و آینده او صحبت کردیم. من فکر می‌کنم که گفت‌و‌گوی خوبی بود. من اینجا در نشست خبری این را هم به شما می‌گویم که من از او می‌خواهم تمام تمرکزش را فقط روی تیم و روی ارائه بهترین بازی‌هایش برای ما قرار دهد. وضعیت فعلی او چیزی است که من می‌خواهم و آینده‌اش هم قطعاً برای او و خانواده‌اش بسیار مهم است. ما باید آرام باشیم و تفاوت‌های بین آینده و حال او را درک کنیم. من فکر می‌کنم که در بازی‌های اخیر او با تمرکز بازی کرده است. من در چند بازی اخیرمان او را زیر نظر داشتم. تمرکز داشتن او برای ما اتفاقی خوبی است  و به ما کمک کند. او باید درباره آینده‌اش و خانواده‌اش فکر کند اما اگر همیشه همان عملکردی را ارائه کند که در بازی مقابل تاتنهام داشت، هم برای خودش خوب است هم برای ما.

انتهای پیام/