مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ضمن تبریک سالروز تاسیس تحولات، گفت: شفافیت و صداقت خبرگزاری دانشجویان ایران، همواره مورد تایید همگان خصوصا اهالی قلم و فرهنگ بوده است.

صابر سهرابی در گفت‌وگو با تحولات خاطرنشان کرد: خبرگزاری دانشجویان ایران، در سال‌های فعالیت، بدون جانبداری و همواره با شفافیت و صداقت در عرصه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌دهی به جامعه فرهنگی هنری و ادبی استان فارس فعالیت کرده است.

او با اشاره به اینکه حضور و فعالیت دانشجویان، شاکله‌ی اصلی این خبرگزاری معتبر است، اظهار کرد: این روز عزیز را به دانشجویانی که بدون هیچ چشم‌داشت و انتظاری تلاش و فعالیت می‌کنند، تبریک می گویم.

سهرابی با بیان اینکه تحولات در انجام رسالت خود در سال‌های گذشته با جدیت و صداقت تلاش کرده است و امسال شاهد برگزاری بیستمین سالگرد تاسیس این خبرگزاری هستیم، گفت: اطلاع‌رسانی درست در جامعه و همچنین واکاوی ضعف‌ها و بیان نقاط قوت از جمله رسالت‌های یک رسانه بوده و همچنین رسانه‌ها در راستای حل مسائل فرهنگی جامعه نیز نقش موثری بر عهده دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس با تاکید بر فعالیت به‌روز، تاثیرگذاری و انعکاس به موقع و حرفه‌ای تحولات در این استان، اظهار امیدواری کرد: تمام رسانه‌ها به ویژه این خبرگزاری که مورد وثوق مردم و مسوولان فارس است در راستای انجام رسالت‌های خود نقش موثر و فعالی را ایفا کنند.

انتهای پیام

منبع :خبرگزاری ایسنا