با مشاهده تصاویر لو رفته‌ای که از آن‌ها به عنوان رندرهای رسمی هواوی نوا ۴ (Huawei nova 4) یاد شده است، علاوه بر آگاهی از رنگ‌های قابل عرضه این گوشی هوشمند، می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به طراحی آن نیز بیاندازیم. نوا ۴ اولین اسمارت فون هواوی با دوربین سلفی درون صفحه‌ای است. تاکنون انتشار گزارش‌های مختلف، […]

با مشاهده تصاویر لو رفته‌ای که از آن‌ها به عنوان رندرهای رسمی هواوی نوا ۴ (Huawei nova 4) یاد شده است، علاوه بر آگاهی از رنگ‌های قابل عرضه این گوشی هوشمند، می‌توانیم نگاه دقیق‌تری به طراحی آن نیز بیاندازیم.

نوا ۴ اولین اسمارت فون هواوی با دوربین سلفی درون صفحه‌ای است. تاکنون انتشار گزارش‌های مختلف، اطلاعات زیادی را درباره ویژگی‌های بصری و مشخصات فنی این دستگاه به ما داده‌؛ اما مشاهده رندرهای رسمی هواوی نوا ۴ هم در فاصله اندک باقیمانده تا معرفی رسمی آن، خالی از لطف نیست.

این رندرها (چنانچه اصالت داشته باشند)، یک گوشی هوشمند با طراحی شیک و نمایشگر تقریبا بدون حاشیه را به تصویر کشیده‌اند. با این اوصاف، نسبت نمایشگر به بدنه دستگاه باید رقم قابل توجهی باشد که احتمالا در مراسم رونمایی، از آن باخبر خواهیم شد.

همان‌طور که انتظار می‌رفت در پنل پشتی دستگاه، می‌توان حسگر اثر انگشت و دوربین سه‌گانه‌ای را یافت که از سنسور اصلی ۴۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد. البته برخی از منابع ادعا کرده‌اند که این سنسور ۴۸ مگاپیکسلی، در تمامی نسخه‌های هواوی نوا ۴ وجود نخواهد داشت.

همچنین بخوانید:

مشخصات هواوی نوا ۴ به صورت کامل مشخص شد

به نظر می‌رسد رنگ‌بندی دستگاه، شامل مشکی کلاسیک و رنگ‌های گرادیانی قرمز/صورتی، آبی/ صورتی و سفید/صدفی می‌شود. کمپانی هواوی مراسم رونمایی از این گوشی جدید خود را در تاریخ ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر) برگزار خواهد کرد.

رندرهای رسمی هواوی نوا ۴

#gallery-2 {
margin: auto;
}
#gallery-2 .gallery-item {
float: right;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 50%; }
#gallery-2 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-2 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}

منبع :گجت نيوز