به گزارش خبرنگارحوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی تحولات، فعالیت جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان در کنار طرح‌هایاستارت آپی سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود. تحولات در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها بپردازد. یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید داروی جدید برای درمان زخم پای دیابتی و زخم‌های عفونی […]

درمان سریع زخم‌های دیابتی به کمک دارویی گیاهیبه گزارش خبرنگارحوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی تحولات، فعالیت جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان در کنار طرح‌هایاستارت آپی سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.

تحولات در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها بپردازد.

یکی از شرکت‌های دانش بنیان موفق به تولید داروی جدید برای درمان زخم پای دیابتی و زخم‌های عفونی بیماران مبتلا به دیابت شده است.

درمان زخم دیابت در چند هفته

این داروی جدید که به شکل یک پماد موضعی است از ترکیب گیاهی روغن کنجد موم عسل  و گیاهی دیگر به وجود آمده است و می‌تواند در مدت زمانی کوتاه زخم دیابتی را درمان کند

برای درمان سریع زخم دیابتی باید به مدت چند هفته روی زخم قرار داد تا به خوبی اثر کند ؛ به دلیل آنکه این دارو به کمک محصولات گیاهی ساخته شده است هیچ گونه ضرری برای زخم نخواهد داشت بلکه روند درمان را بسیار تند می‌کند.

انتهای پیام/