رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان گفت‌: پس از پایان بازی دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران تردد در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل یک طرفه انجام می‌شود.

– اخبار استانها –

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تحولات در رشت اظهار داشت:‌ با توجه دیدار امروز دو تیم سپیدرود رشت و استقلال تهران محدودیت‌های ترافیکی پس از پایان این مسابقه جهت تسهیل در تردد در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل رشت به اجرا در می‌آید.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه محدودیت ترافیکی امروز قبل از شروع بازی تیم‌های سپیدرود رشت و استقلال آغاز شد افزود:‌ جهت روان شدن تردد از ساعت ۱۴ امروز هرگونه تردد خودروهای باری سنگین در محورهای منتهی به ورزشگاه سردار جنگل ممنوع اعلام شد.

وی محورهایی که محدودیت‌های ترافیکی در آن‌ها اعمال می‌شوند را برشمرد و ابراز داشت‌:‌ این محدودیت‌ها پس از پایان این بازی در مسیر جاده فومن به سراوان‌ واقع در محدوده پل آقا سیدشریف‌،‌ و محدوده شهرک سپیدرود و از میدان انتظام تا ورزشگاه سردار جنگل اعمال می‌شوند.

"استقلال تهران" با ۵ گل در مقابل "سپیدرود رشت" به برتری رسید
حاشیه دیدار سپیدرود – استقلال| تشویق مهاجم استقلال توسط سپیدرودی‌ها/ حضور حدود ۹ هزار هوادار
حاشیه بازی سپیدرود – استقلال|درگیری لفظی تماشاگران، دستگیر شدن لیدر سپیدرود و اعتراض استقلالی‌ها + عکس

محمدی با بیان اینکه تردد خودروهای سواری پس از پایان دیدار دو تیم استقلال تهران و سپیدرود رشت به صورت یک طرفه انجام می‌شود گفت:‌ بعد از اتمام این دیدار فوتبال خودروهای عبوری به صورت یک طرفه در محور ورزشگاه به سمت رشت و از ورزشگاه به سمت جاده فومن-‌سراوان اجازه تردد دارند.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی گیلان با بیان اینکه پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی در محورهای فوق در آمادگی کامل است عنوان کرد:‌ این محدودیت‌های ترافیکی تا عادی شدن جریان ترافیک، برقراری آرامش و استقرار ثبات لازم در محورهای یاد شده ادامه پیدا می‌کند.‌

محمدی ضمن توصیه به هواداران، لزوم رعایت قوانین و مقررات ترافیکی از سوی آنان را متذکر شد و گفت:‌ به علت عرض بسیار کم محور‌های منتهی به سمت ورزشگاه سردار جنگل شاهد حرکات مخاطره‌آمیز از سوی رانندگان هستیم که انتظار داریم جداً از انجام این‌گونه اعمال پرهیز کنند.

وی تعریض جاده رشت به سمت جیره و اصلاح روشنایی آن را لازم و ضروری اعلام کرد و اظهار داشت:‌ با توجه به برگزاری مسابقات تیم سپیدرود رشت در ورزشگاه سردار جنگل امیدواریم مسئولان استانی اقدامات خود برای تعریض محور رشت به سمت جیرده و اصلاح معایب آن را سرعت بخشند.

انتهای پیام/ ت

 

منبع :خبرگزاری تسنیم