اگر چه هفته ها پیش اعضای تیم ملی فوتسال از اینکه سفرشان به برزیل به بهانه دو بازی با این تیم به دلیل مشکلات مالی لغو شد گله مند بودند اما اینروزها از نظر روحی و روانی شرایط خوبی دارند و می شود گفت لبخند به لبان آنها بازگشسته است.

به گزارش “تحولات“، حضور در تورنمنت سه جانبه اسلواکی جایگزین سفر به برزیل و برگزاری دو بازی با این تیم شده است و به همین بهانه شاگردان ناظم الشریعه وارد براتیسلاوا شدند و امروز در اولین بازی خود به مصاف روسیه می روند. ایرانی ها ۲۴ ساعت بعد از این بازی با تیم میزبان یعنی اسلواکی مسابقه خواهند داد.

 

پیش از سفر تیم ملی فوتسال به اسلواکی ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال نشستی را با کارلوس کی روش برگزار کرد و جالب اینکه سرمربی تیم ملی از همه نتایج تیم ملی فوتسال باخبر بود و به ناظم الشریعه به خاطر کسب افتخارات در سال های اخیر تبریک گفت. این نشست برای ناظم الشریعه به زعم خودش سودمند بود و در مصاحبه هایش به آن اشاره هایی داشت. دیدار این دو مربی در حالی رخ داد که بعد از لغو سفر تیم ملی فوتسال به برزیل منتقدین مصاحبه کردند و گفتند اگر سرمربی تیم ملی فوتسال کارلوس کی روش بود این سفر لغو نمی شد! در حالی که کارلوس کی روش خطاب به سرمربی تیم ملی فوتسال گفت باید به راه خود ادامه دهد و لغو برنامه ها به دفعات برای تیم ملی بزرگسالان هم رخ داده است.

 

 

و اما برنامه بازی های تیم ملی فوتسال در تورنمنت اسلواکی

*سه شنبه: ۱۳ آذر
ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی: ایران – روسیه

*چهارشنبه ۱۴ آذر
 ساعت ۲۰:۳۰ به وقت محلی: ایران – اسلواکی