بعد از ۱۰ سال کنار هم بودن و ۲ سال ازدواج، آنجلینا جولی (Angelina Jolie) و برد پیت (Brad Pitt) تصمیم به جدایی گرفتن. مجله ی TMZ عنوان کرده که آنجلینا طلاقنامه رو امضا کرده و دلیلش رو هم "تفاوت های سازش ناپذیر" اعلام کرده. همچنین در مورد حضانت شش فرزندشون (۳ تا بیولوژیکی و […]

بعد از ۱۰ سال کنار هم بودن و ۲ سال ازدواج، آنجلینا جولی (Angelina Jolie) و برد پیت (Brad Pitt) تصمیم به جدایی گرفتن. مجله ی TMZ عنوان کرده که آنجلینا طلاقنامه رو امضا کرده و دلیلش رو هم "تفاوت های سازش ناپذیر" اعلام کرده. همچنین در مورد حضانت شش فرزندشون (۳ تا بیولوژیکی و ۳ تا فرزند خوانده) اقدام کرده (که البته همچنان نتیجه ش نامشخصه). در ادامه به شرح این داستان عاشقانه هالیوودی با جزئیات می پردازیم..با تحولات دات کام همراه باشین!

 

آنجلینا و برد پیت

 

تایم لاین آشنایی، ازدواج و جدایی آنجلینا جولی و برد پیت

تابستان ۲۰۰۴

برد و آنجلینا در صحنه فیلم آقا و خانم اسمیت باهم آشنا شدن.

 

برد پیت و آنجلینا جولی 2005

 

ژانویه ۲۰۰۵

شایعات در مورد ارتباط آنجلینا و برد پیت به اوج خودش رسید. بخصوص وقتی که یکی از تصاویر مسافرتشون به کنیا با همراهی پسر آنجلینا به اسم مدوکس (Maddox) به بیرون درز کرد.

می ۲۰۰۵

آنجلینا جولی شایعات ایجاد شدن ارتباط عاشقانه با برد در فیلم آقا و خانم اسمیت رو به شدت رد کرد و گفت بعد از خیانتی که پدرم به مادرم کرد و هیچوقت نتونستم ببخشم و فراموش کنم، نذاشتم که ارتباط عاشقانه درونی بین خودم و فرد متاهلی بوجود بیاد.

ژوئن ۲۰۰۵

برد و آنجلینا برای افتتاحیه فیلم آقا و خانم اسمیت در لس آنجلس حاضر شدن ولی عکس دونفره روی فرش قرمز نگرفتن. آنجلینا میگفت که من توسط مردی که به خانواده و همسرش خیانت کنه جذب نمیشم. من خودمو میشناسم و از خودم مطمئنم.

جولای ۲۰۰۵

برد و آنجلینا برای یکی از ایونت های خاص مجله W با موضوع "شادمانی خانگی" عکس انداختن و این باعث عصبانیت طرفداران برد و جنیفر آنیستون (Jennifer Aniston) شد. در همون ماه آنجلینا دختر ۶ ماهه اتوپیایی به نام زاهارا رو به فرزند خواندگی قبول کرد.

اکتبر ۲۰۰۵

طلاق جنیفر آنیستون و برد پیت در لس آنجلس نهایی شد.

ژانویه ۲۰۰۶

آنجلینا به مجله ی People اعلام کرد که منتظر اولین فرزندش با برد هستن و تابستان حامله شده. همچنین اونها اعلام کردن که اسم فرزند خونده های آنجلینا رو به صورت رسمی میخوان به جولی-پیت تغییر بدن.

 

برد پیت و آنجلینا جولی 2006

 

می ۲۰۰۶

اولین فرزند آنجلینا به نام شیلو نوول (Shiloh Nouvel) در نامبیا متولد شد و این زوج اولین عکسهای فرزندشون رو به Getty Image فروختن و هزینه ش صرف خیریه شد. اون ها در مورد تولد شیلو در آفریقا اینطور گفتن که دختر دیگه شون (زاهارا) در آفریقا متولد شده و این برای اونها خیلی خاصه.

ژوئن ۲۰۰۶

شیلو به همراه پدر و مادرش کاور مجله People شد و گفته شده که مجله People کلیه حقوق عکس در امریکای شمالی رو به قیمت ۴٫۱ میلیون دلار و Hello!  در بریتانیا به مبلغ ۳٫۵ میلیون دلار خریده و عوایدش به یونیسف تعلق گرفته.

 

شیلو جولی پیت

 

دسامبر ۲۰۰۶

برد و آنجلینا بالاخره باهم در فرش قرمز ظاهر شدن و درکنار هم فیگور گرفتن. (افتتاحیه فیلم The Good Shepherd).

 

آنجلینا و برد پیت 2006

 

مارچ ۲۰۰۷

آنجلینا پسر ۳ ساله ویتنامی به نام پکس (Pax) رو از یک یتیم خانه به فرزند خوندگی گرفت و بعد از یک ماه فامیلی پسرش به صورت قانونی Jolie-Pitt شد.

می ۲۰۰۸

آنجلینا و برد در فستیوال فیلم کن اعلام کردن که منتظر دوقلو هستن.

 

آنجلینا جولی حامله

 

جولای ۲۰۰۸

آنجلینا در شهر نیس فرانسه زایمان کرد و یک پسر به اسم ناکس لیون (Knox Leon) و دختر به نام ویوین مارشلین (Vivienne Marcheline) رو به دنیا آورد. این بار عکس بچه هاشون رو به مجله People و Hello! به مبلغ ۱۴ میلیون دلار فروختن که باعث شد به گران ترین عکس بچه های سلبریتی ها تبدیل بشه که همه ی عوایدش صرف بنیاد جولی-پیت شد.

 

خانواده جولی پیت

 

اکتبر ۲۰۰۸

آنجلینا در مصاحبه ای با نیویورک تایمز اعلام کرد که فیلم آقا و خانم اسمیت جایی بود که اون و برد عاشق هم شدن.

نوامبر ۲۰۰۸

آنجلینا در مصاحبه ای با مجله W گفت که من به شدت فکر میکنم که در بهترین رابطه ی ممکن هستم و این با مرد درست و بجایی مثل برد ایجاد شده، اون به من کمک کرده بهتر و محکمتر برای چیزهایی که در زندگی دوست دارم بجنگم.

جنیفر آنیستون هم به مجله Vogue گفته بود:" جزئیاتی وجود داشتن که نشون میداد اتفاقاتی در حال رخ دادن هستن ولی من بیخبر بودم و واقعا هم درست نیست که شرحشون بدم…خیلی ضدحال بودن."

جولای ۲۰۱۰

آنجلینا در مورد زندگیش با برد به مجله ی Parade گفت که :"امکان نداره من و برد بیش از ۳ روز از هم دور بمونیم و هیچی نمیتونه ما رو از هم جدا کنه. ما به شدت بهم متصلیم. تقریبا زیاد هم بیرون نمیریم و ترجیح میدیم تو خونه با بچه هامون باشیم."

دسامبر ۲۰۱۱

آنجلینا گفت که بچه ها مدام بهشون اصرار میکنن که ازدواج کنن و وقتی پرسید چرا، اونها گفتن که ما یه کیک بزرگ میخوایم..چون تو مراسم ازدواج همیشه یک کیک خیلی بزرگ میارن.

فوریه ۲۰۱۲

حضور آنجلینا و برد در مراسم اسکار.

 

آنجلینا و برد پیت 2012

 

آوریل ۲۰۱۲

آنجلینا و برد نامزد کردن و این توسط مدیر برنامه های برد تایید شد. شایعات در مورد قیمت حلقه نامزدی آنجلینا بالا گرفت و بین ۳۲۵ هزار تا ۱ میلیون دلار براورد میشد.

 

حلقه نامزدی آنجلینا جولی

 

می ۲۰۱۳

آنجلینا به روزنامه نیویورک تایمز در مورد تصمیمی به خارج کردن سینه ها و رحم به دلیل ریسک بسیار بالای ابتلاش به سرطان سینه و تخمدان (مادر آنجلینا در سن ۵۶ سالگی به دلیل ابتلا به سرطان تخمدان و سینه درگذشت. مادربزرگ و خاله آنجلینا هم به همین دلایل فوت کردن) خبر داد. آنجلینا گفتش که حضور عاشقانه و حامیانه برد خیلی خیلی مهم بوده. برد آنجلینا رو به یک قهرمان نام برد و گفت که انتخابش خیلی قهرمانانه بوده که تصمیم گرفته مدت خیلی طولانی رو در کنار او و فرزندانشون به سلامت داشته باشه.

ژوئن ۲۰۱۳

آنجلینا و برد در افتتاحیه فیلم World War Z در لندن شرکت کردن و این اولین فرش قرمز آنجلینا بعد از عمل هاش بود.

 

آنجلینا و برد پیست 2013

 

آگوست ۲۰۱۴

برد و آنجلینا در عمارت فرانسوی شون در Correns ازدواج کردن و برد در عکس های فیلم Fury ش حلقه ازدواج دستش بود.

 

برد پیت با حلقه

 

سپتامبر ۲۰۱۴

لباس عروسی آنجلینا توسط فرزندانش نقاشی شد و کاور مجله Hello! شد.

 

آنجلینا در لباس عروسی

 

نوامبر ۲۰۱۴

آنجلینا و برد قسمتی از ماه عسلشون رو در مالتا و در حال فیلمبرداری دومین پروژه ی همزمانشون By The Sea که توسط آنجلینا کارگردانی شد گذروندن. اولین فرش قرمزشون بعد از ازدواج حضور در افتتاحیه فیلم Unbroken بود.

 

آنجلینا و برد پیت 2014

 

مارچ ۲۰۱۵

آنجلینا به مجله نیویورک تایمز گفتش که باید تخمدان ها و لوله های فالوپش رو برداه چون دکترها علایمی از سرطان رو مشاهده کردن. آنجلینا گفت که همچنان احساس زنانگی داره و کاملا از تصمیمش خرسنده چون بچه هاش نمیگن که مادرمون از سرطان تخمدان مرد.

نوامبر ۲۰۱۵

آنجلینا و برد در یک مصاحبه تلویزیونی شرکت کردن و آنجلینا گفت که بعد از عمل های جراحیش، همسرش اجازه نمیده که اون احساس نکنه که یک زن هستش و برد هم گفت که به آنجلینا افتخار میکنه تصمیمی عاقلانه و بالغانه برای شادی بچه ها و خانواده ش گرفته. در انتهای همان ماه هر دو برای افتتاحیه فیلم By the Sea در AFI Fest هالیوود حاضر شدن و این آخرین حضورشون به عنوان یک زوج بود.

 

آنجلینا و برد پیت 2016

 

سپتامبر ۲۰۱۶

آنجلینا چند هفته بعد از دومین سالگرد ازدواجشون طلاقنامه ای رو پر کرد. آنجلینا اینطور اعلام کرد که این تصمیم برای سلامت خانواده شون بوده و سعی نکنن بخاطر جزئیات بیشتر خلوت خانواده ش رو بهم بزنن. همچنین برد هم به مجله People گفتش که خواهش میکنه در طی این زمان چالش برانگیز به خلوت خونواده ش احترام بذارن و اذیتشون نکنن.

 

جدایی آنجلینا و برد پیت

مطالب مرتبط رو از دست ندین:

جایگزین آنجلینا جولی برای برد پیت

هدیه برد پیت به آنجلینا بعد از طلاق

استایل جالب آنجلینا جولی با لباس های بلند

منبع :زیبامون