آرین روبن، وینگر کهنه‌کار بایرن مونیخ، پدیده جوان چلسی، کالوم هادسون اودوی، را تشویق کرد در فرصت نقل و انتقالات زمستانی به این باشگاه آلمانی منتقل شود.

به گزارش “تحولات“، درحالیکه در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر انتقال کالوم هادسون اودوی، پدیده جوان چلسی به بایرن مونیخ مطرح شده، آرین روبن، وینگر کهنه‌کار بایرن مونیخ این ستاره جوان چلسی را تشویق کرد که تردید را کنار گذاشته و به بایرن مونیخ منتقل شود.

 

آرین روبن در مصاحبه با beIN Sports درباره هادسون اودوی گفت:” کالوم هادسون اودی یکی از بهترین فوتبالیست‌های جوان اروپا است. کسی مثل او وقتی با یک فرصت خوب روبرو می‌شود باید هر چه سریعتر از فرصت استفاده کند. شرایط برای بازیکنان جوان همیشه یکسان است. آنها برای رسیدن به موفقیت باید قدمهای بزرگ بردارند، به یک فوتبالیست حرفه‌ای در بالاترین سطح تبدیل شوند و به ترکیب فیکس یک تیم بزرگ راه پیدا کنند”.

 

آرین روبن در ادامه مصاحبه خود گفت:” در وهله دوم، باقی ماندن در ترکیب فیکس یک تیم بزرگ از همه چیز دشوارتر است. فوتبالیست‌های جوان باید خودشان را ثابت کنند و بازی بعد از بازی، و فصل بعد از فصل، نشان دهند که می‌توانند در ترکیب تیم‌شان یک ستاره بزرگ باشند”.

 

روبن در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:” توصیه من به بازیکنان جوان این است که وقتی به یک موفقیت کوچک دست پیدا می‌کنند به آن راضی نشوند”.

 


منبع :ورزش سه